Do 5000 zł na Twoim koncie nawet w 15 minut*

Pytania i odpowiedzi / O SuperCredit

SuperCredit jest marką należącą do Axcess Financial Poland Sp. z o.o. Produkty oferowane w Polsce przez Axcess Financial Poland Sp. z o.o. występują zarówno pod marką Axcess Financial, jak i SuperCredit. Wszystkie umowy, także te zawierane przez stronę internetową www.supercredit.pl, zawierane są zawsze z Axcess Financial Poland Sp. z o.o.

SuperCredit nie jest firmą, a nazwą handlową należącą do Axcess Financial Poland Sp. z o.o. Jak wskazuje sama nazwa, spółka ta jest spółką polską, zarejestrowaną w Polsce i podlegającą polskim przepisom prawa. Axcess Financial Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-829), ul. Taneczna 18, jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000371234, NIP 527-26-42-979, a kapitał zakładowy wynosi 2 505 000,- złotych (w całości wpłacony).

Axcess Financial Poland Sp. z o.o. oferuje swoje produkty w Polsce pod 2 markami: Axcess Financial i SuperCredit. SuperCredit nie jest firmą, nie ma osobowości prawnej, dlatego umowy zawierane w placówkach SuperCredit i na stronie internetowej www.supercredit.pl zawierane są pomiędzy Tobą a firmą Axcess Financial Poland Sp. z o.o.

SuperCredit nie jest firmą jako taką, a marką handlową należącą do Axcess Financial Poland Sp. z o.o. Oznacza to, że wszelkie umowy definiujące Twoje prawa i obowiązki, zawierane są pomiędzy Tobą a Axcess Financial Poland Sp. z o.o. Czy więc Axcess Financial Poland Sp. z o.o. jest poważną firmą, której można zaufać? Odpowiedź jest prosta – jak najbardziej! Jesteśmy częścią międzynarodowej firmy Axcess Financial Servicies, Inc., która od ponad 20 lat działa w wielu krajach świata. Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zorganizowanych firm w sektorze niebankowych dostawców prostych i innowacyjnych produktów finansowych dla klientów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, a teraz również i w Polsce. W Polsce działamy jako polska spółka, podlegamy więc polskim regulacjom prawnym. Dodatkowo współtworzyliśmy Kodeks Dobrych Praktyk, którego sumiennie przestrzegamy! Przeczytaj więcej w sekcji „Bezpieczeństwo”.

Zamów bezpłatną rozmowę


+48
Kontakt z namiKontakt z nami

Kontakt


Zespół SuperCredit.pl

ul. Prosta 36
53-508 Wrocław

tel. +48 22 351 75 55

www.supercredit.pl
info@supercredit.pl

W ramach naszych stron internetowych, w celu dostosowania oferowanych usług i produktów do indywidualnych wymagań Użytkownika uzyskujemy dostęp do informacji ("cookies") przechowywanej na urządzeniu Użytkownika. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies Użytkownik może określić za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu końcowym Użytkownika, np. przeglądarce internetowej lub konfiguracji usługi. Szanując prywatność Użytkowników naszych serwisów internetowych, posługujemy się Polityką ochrony prywatności. [X]

Super Credit Logo

22 351 75 55

Dziękujemy za złożenie wniosku!

Trwa analiza Twojego wniosku.

Większość wniosków udaje nam się rozpatrzyć w tym czasie.
Nie odświeżaj strony. Za chwilę wyświetlimy Ci dalsze informacje.