Do 5000 zł na Twoim koncie nawet w 15 minut*

Pytania i odpowiedzi / Konto Klienta

Loginem jest Twój adres e-mail. Hasło jest znane tylko Tobie i zdefiniowane zostało przez Ciebie samodzielnie na kroku „Dane personalne” na wniosku o pożyczkę. Jeśli zapomniałeś hasła, skorzystaj z opcji „Nie pamiętam hasła”.

Zapomnianego hasła odzyskać nie możesz, gdyż jest znane tylko Tobie. W naszym systemie Twoje hasło jest szyfrowane do unikalnego ciągu znaków, nie znamy go więc i nie możemy Ci go przesłać. Ale nie martw się. Skorzystaj z opcji „Nie pamiętam hasła”, a na Twój adres e-mail przyślemy Ci nowe jednorazowe hasło, które następnie zmienisz na swoje własne.

Ze względu na bezpieczeństwo Twoich danych, po kilku nieudanych próbach zalogowania blokujemy konto. Robimy tak, by uniemożliwić innym osobom próby zalogowania się do Twojego Konta Klienta. Blokada zostanie automatycznie zdjęta po 12 godzinach. Po upływie tego czasu Twoje konto staje się ponownie aktywne.

Zamów bezpłatną rozmowę


+48
Kontakt z namiKontakt z nami

Kontakt


Zespół SuperCredit.pl

ul. Prosta 36
53-508 Wrocław

tel. +48 22 351 75 55

www.supercredit.pl
info@supercredit.pl

W ramach naszych stron internetowych, w celu dostosowania oferowanych usług i produktów do indywidualnych wymagań Użytkownika uzyskujemy dostęp do informacji ("cookies") przechowywanej na urządzeniu Użytkownika. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies Użytkownik może określić za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu końcowym Użytkownika, np. przeglądarce internetowej lub konfiguracji usługi. Szanując prywatność Użytkowników naszych serwisów internetowych, posługujemy się Polityką ochrony prywatności. [X]

Super Credit Logo

22 351 75 55

Dziękujemy za złożenie wniosku!

Trwa analiza Twojego wniosku.

Większość wniosków udaje nam się rozpatrzyć w tym czasie.
Nie odświeżaj strony. Za chwilę wyświetlimy Ci dalsze informacje.