Do 5000 zł na Twoim koncie nawet w 15 minut*

Pytania i odpowiedzi / Formalności

Numer konta do spłaty pożyczki znajduje się w Twoich dokumentach dotyczących pożyczki – w Umowie Pożyczki i Formularzu Informacyjnym, a także na Twoim Koncie Klienta. Użyj tylko i wyłącznie tego numeru rachunku. W szczególności nie przelewaj pieniędzy na konto, z którego otrzymałeś pożyczkę!

Zgodnie z informacjami zawartymi w Formularzu Informacyjnym, pożyczkę możesz spłacić na kilka sposobów:

  • przelewem na rachunek bankowy Axcess wyszczególniony w Twoich dokumentach dotyczących pożyczki – w Umowie Pożyczki i Formularzu Informacyjnym,
  • poleceniem zapłaty na rachunek bankowy Axcess.

Termin spłaty Twojej pożyczki znajduje się w Twoich dokumentach dotyczących pożyczki – w Umowie Pożyczki i Formularzu Informacyjnym. Pożyczki wieloratalne spłaca się w ratach i nie jest możliwa zmiana harmonogramu ich spłat. Pożyczki jednoratalne powinno się spłacić w tzw. Pierwotnym Terminie Spłaty, ale w przypadku problemów z płatnością możliwe jest, za zgodą Axcess (i o ile przewiduje to Twoja umowa pożyczki), przedłużenie terminu spłaty o dodatkowy okres. Szczegółowe informacje na temat przedłużenia terminu spłaty znajdziesz w swoich dokumentach (Umowa Pożyczki, Formularz Informacyjny) lub na swoim Koncie Klienta, możesz je też uzyskać przez telefon. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Dla umów zawartych przed 7 marca 2016 r. możliwe było przedłużanie terminu spłaty pożyczek jednoratalnych. Dla obecnie zawieranych umów pożyczki (aż do odwołania) nie jest to możliwe. Pożyczki wieloratalne spłaca się w ratach i nie jest możliwa zmiana harmonogramu ich spłat. Pożyczki jednoratalne spłaca się w tzw. Pierwotnym Terminie Spłaty i również nie ma możliwości jego przesunięcia.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Możesz wedle własnego uznania:

  • skorzystać z Infolinii SuperCredit pod numerem 22 351 75 55 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00)
  • zamówić bezpłatną rozmowę korzystając z formularza zamieszczonego na stronie internetowej
  • zadać nam pytanie poprzez formularz kontaktowy

Udzielimy Ci wyczerpującej oraz jasnej odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Doradzimy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Zamów bezpłatną rozmowę


+48
Kontakt z namiKontakt z nami

Kontakt


Zespół SuperCredit.pl

ul. Prosta 36
53-508 Wrocław

tel. +48 22 351 75 55

www.supercredit.pl
info@supercredit.pl

W ramach naszych stron internetowych, w celu dostosowania oferowanych usług i produktów do indywidualnych wymagań Użytkownika uzyskujemy dostęp do informacji ("cookies") przechowywanej na urządzeniu Użytkownika. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies Użytkownik może określić za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu końcowym Użytkownika, np. przeglądarce internetowej lub konfiguracji usługi. Szanując prywatność Użytkowników naszych serwisów internetowych, posługujemy się Polityką ochrony prywatności. [X]

Super Credit Logo

22 351 75 55

Dziękujemy za złożenie wniosku!

Trwa analiza Twojego wniosku.

Większość wniosków udaje nam się rozpatrzyć w tym czasie.
Nie odświeżaj strony. Za chwilę wyświetlimy Ci dalsze informacje.