Do 5000 zł na Twoim koncie nawet w 15 minut*

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze!.
Mamy tu na myśli bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i Twojego komputera, gdy korzystasz z naszej strony internetowej. Chcemy Cię jednak również zapewnić, że pożyczanie u nas jest bezpieczne z prawnego punktu widzenia. W naszej działalności przestrzegamy ustawy o kredycie konsumenckim, która reguluje prawne aspekty udzielania pożyczek. Figurujemy w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RIP000265. Ponadto jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i wraz z kluczowymi przedsiębiorstwami z rynku finansowego stworzyliśmy Kodeks Dobrych Praktyk, którego sumiennie przestrzegamy w naszej działalności. Więcej na ten temat przeczytasz w boksie "Kodeks Dobrych Praktyk".

Poniżej prezentujemy najważniejsze zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa. Zapoznaj się z nimi uważnie, gdyż bezpieczeństwo Twoje i Twoich danych zależy również od Ciebie.


Najważniejsze kwestie

Skradziono Ci dowód osobisty lub zgubiłeś go? Nie wiesz jak, gdzie ani w jakich okolicznościach? Zareaguj zanim ktoś wykorzysta Twój dowód do zaciągnięcia pożyczki w banku lub instytucji pożyczkowej na Twoje dane osobowe. Zawiadom jak najwięcej instytucji poprzez zastrzeżenie dowodu osobistego. Możesz to zrobić przy użyciu poniższych stron:
  1. CRIF Services Sp. z o.o. jako właściciel Serwisu Zastrzegania Danych
  2. Zastrzeganie dokumentu tożsamości poprzez portal BIK
  3. Centrum Prawa Bankowego i Informacji będące administratorem Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE obsługującym je na rzecz Związku Banków Polskich
Do korzystania z naszej strony zalecamy używanie aktualnych wersji najbardziej popularnych przeglądarek internetowych. Tylko najnowsza wersja przeglądarki pozwala na pełne zabezpieczenie połączenia. Dzięki użyciu technologii RWD (Responsive Web Design) nasza strona powinna wyglądać i działać prawidłowo we wszystkich przeglądarkach, także na urządzeniach mobilnych, niezależnie od rozdzielczości ekranu!
W procesie wnioskowania o pożyczkę zakładasz swoje indywidualne Konto Klienta. Loginem jest Twój adres e-mail, a hasło definiujesz sam. Hasła Klientów są zakodowane, co sprawia, że są one bezużyteczne nawet w przypadku ich ewentualnej kradzieży. Z uwagi na kodowanie haseł, jeżeli zapomnisz swojego hasła, przyślemy Ci nowe. Zalecamy, by ustawione hasło było odpowiednio silne, czyli miało co najmniej 9 znaków i zawierało duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne. Bezpieczeństwo Twoich danych zależy bezpośrednio od siły hasła, które sam zdefiniujesz.
Twoje hasło nie jest jedyną informacją podlegającą szyfrowaniu. Szyfrowane jest całe połączenie z naszym serwisem, co oznacza, że dane, które są przesyłane z Twojego komputera do naszej bazy danych są odpowiednio zabezpieczone i nikt nieupoważniony nie ma do nich dostępu. Bezpieczeństwo połączenia gwarantuje certyfikat SSL organizacji Network Solutions LLC. Do szyfrowania jest wykorzystywany klucz o długości 256 bitów. W pasku adresu powinieneś widzieć adres rozpoczynający się od HTTPS, czyli https://www.supercredit.pl/. Jeśli tak nie jest, nie korzystaj ze strony i skontaktuj się z nami.
Pamiętaj, że bezpieczeństwo Twoich danych zależy nie tylko od nas. Nawet najlepsze stosowane przez nas metody nie pomogą, jeśli Twój komputer okaże się zainfekowany wirusem. Dlatego zalecamy korzystanie jedynie z legalnego oprogramowania, gdyż tylko takie gwarantuje brak złośliwego kodu na komputerze. W szczególności apelujemy o zainstalowanie na komputerze programu wirusowego i zapory sieciowej (firewall). Kluczowe jest, by oprogramowanie to było regularnie akutalizowane, jako że nowe zagrożenia pojawiają się cały czas.
Dzwoniąc do SuperCredit w sprawach związanych z Twoją pożyczką, zostaniesz poproszony przez naszego eksperta o podanie danych, które pozwolą na potwierdzenie Twojej tożsamości i weryfikację, czy jesteś osobą, za którą się podajesz. Ma to na celu bezpieczeństwo Twoich danych poprzez uniemożliwienie dostępu do nich osobom nieuprawnionym.
SuperCredit w kontaktach z Klientami wykorzystuje zarówno wiadomości e-mail, jak i SMS. Chroń swój komputer i telefon przed złośliwym oprogramowaniem. Zadbaj o pobieranie programów i aplikacji jedynie z zaufanego źródła. Zainstaluj również program antywirusowy i systematycznie dokonuj jego aktualizacji. Otrzymując wiadomość e-mail, zawsze weryfikuj, czy pochodzi ona z adresu poczty elektronicznej w nazwie domeny @supercredit.pl. Otrzymując wiadomość SMS, upewnij się, że jej nadawcą jest "SuperCredit". Wiadomości SMS wysyłane przez SuperCredit nigdy nie są podpisane zwykłym numerem telefonu w takim formacie: +48661000466. Pamiętaj, że zawsze możesz do nas zadzwonić, by zweryfikować prawdziwość informacji otrzymanych e-mailem, bądź SMS-em. Jeśli masz jakąkolwiek wątpliwość, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci chętnie Ci pomogą.
Miej także na uwadze, że oszuści mogą próbować podszyć się pod pracowników naszej firmy i wyłudzić tą drogą Twoje dane osobowe, dlatego SuperCredit w korespondencji e-mail i SMS nigdy nie prosi o podanie Twoich danych osobowych, czy hasła dostępu do konta Klienta! W przypadku otrzymania takiej prośby, nigdy nie przekazuj swoich danych tą drogą i skontaktuj się z nami.

Kodeks Dobrych Praktyk

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym


Kodeksem Dobrych Praktyk Mikropożyczkodawcy

Kodeks ten powstał we współpracy z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, która zrzesza kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego. KPF od 15 lat wyznacza wysokie standardy postępowania we wszystkich relacjach z klientami i kontrahentami.

Zamów bezpłatną rozmowę


+48
Kontakt z namiKontakt z nami

Kontakt


Zespół SuperCredit.pl

ul. Prosta 36
53-508 Wrocław

tel. +48 22 351 75 55

www.supercredit.pl
info@supercredit.pl

W ramach naszych stron internetowych, w celu dostosowania oferowanych usług i produktów do indywidualnych wymagań Użytkownika uzyskujemy dostęp do informacji ("cookies") przechowywanej na urządzeniu Użytkownika. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies Użytkownik może określić za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu końcowym Użytkownika, np. przeglądarce internetowej lub konfiguracji usługi. Szanując prywatność Użytkowników naszych serwisów internetowych, posługujemy się Polityką ochrony prywatności. [X]

Super Credit Logo

22 351 75 55

Dziękujemy za złożenie wniosku!

Trwa analiza Twojego wniosku.

Większość wniosków udaje nam się rozpatrzyć w tym czasie.
Nie odświeżaj strony. Za chwilę wyświetlimy Ci dalsze informacje.