Do 5000 zł na Twoim koncie nawet w 15 minut*

O nas

Sziedziba główna Axcess

SuperCredit jest częścią międzynarodowej firmy Axcess Financial Servicies, Inc., która od ponad 20 lat działa w wielu krajach świata.

Jesteśmy jedną z największych i najlepiej zorganizowanych firm w sektorze niebankowych dostawców prostych i innowacyjnych produktów finansowych dla klientów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, a teraz również i w Polsce.

Rozpoczynając działalność w naszym kraju, Axcess Financial Servicies, Inc (Axcess Financial Poland) postawił sobie za cel dostarczenie innowacyjnych rozwiązań finansowych, dostosowanych do potrzeb i wymagań naszych klientów.

SuperCredit to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się firm, oferująca klientom proste i wygodne usługi finansowe. Profesjonalizm, jakość i uczciwość to uniwersalne zasady, które stanowią fundament naszej działalności.


Axcess Financial Servicies

Axcess Financial Poland (Axcess Poland) jest jedną z najszybciej rosnących niebankowych instytucji finansowych w Polsce. Rozpoczynając działalność w 2011 roku Axcess Financial Poland dostarcza dzisiaj wygodne i innowacyjne produkty finansowe dla konsumentów na terenie całego kraju.

Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom konsumentów w zakresie ich codziennych, finansowych potrzeb poprzez dostarczenie im różnorodnych produktów pożyczkowych przy jednoczesnym spełnieniu wysokich standardów w zakresie realizacji w praktyce koncepcji „odpowiedzialnego pożyczania”.

Axcess Financial Poland sp. z o.o. w likwidacji jest oddziałem Axcess Financial Servicies, Inc., który od blisko 20 lat jest jednym z liderów wśród niebankowych instytucji finansowych w USA i Wielkiej Brytanii.

Axcess Financial Poland zatrudnia kilkunastu specjalistów oraz ekspertów z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu i dostarczaniu konsumentom atrakcyjnych produktów i usług finansowych.

Naszym klientom oferujemy:

  • Krótkoterminowe pożyczki gotówkowe o niskiej wysokości z okresem spłaty 30 dni
  • Pożyczki gotówkowe spłacane w miesięcznych ratach z okresem spłaty od 4 do 24 miesięcy

Aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do zmieniających się potrzeb naszych klientów w najbliższej przyszłości planujemy wprowadzić na rynek wiele innych innowacyjnych produktów.

Naszym celem jest dostarczanie prostych rozwiązań finansowych, które spełnią oraz przekroczą oczekiwania naszych klientów.

Obecnie Axcess Financial Services zarządza następującymi biznesami:


USA


Wielka Brytania

Zamów bezpłatną rozmowę


+48
Kontakt z namiKontakt z nami

Kontakt


Zespół SuperCredit.pl

ul. Prosta 36
53-508 Wrocław

tel. +48 22 351 75 55

www.supercredit.pl
info@supercredit.pl

W ramach naszych stron internetowych, w celu dostosowania oferowanych usług i produktów do indywidualnych wymagań Użytkownika uzyskujemy dostęp do informacji ("cookies") przechowywanej na urządzeniu Użytkownika. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies Użytkownik może określić za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu końcowym Użytkownika, np. przeglądarce internetowej lub konfiguracji usługi. Szanując prywatność Użytkowników naszych serwisów internetowych, posługujemy się Polityką ochrony prywatności. [X]

Super Credit Logo

22 351 75 55

Dziękujemy za złożenie wniosku!

Trwa analiza Twojego wniosku.

Większość wniosków udaje nam się rozpatrzyć w tym czasie.
Nie odświeżaj strony. Za chwilę wyświetlimy Ci dalsze informacje.