Do 5000 zł na Twoim koncie nawet w 15 minut*

O usłudze Kontomatik

Usługa Kontomatik jest jedną z dwóch dopuszczalnych przez SuperCredit metod weryfikacji tożsamości i polega na pobraniu z Twojego konta bankowego informacji o Tobie i Twoich transakcjach. Usługa świadczona jest przez naszego partnera, jej autora – firmę Kontomierz.pl Sp. z o.o.

Usługa ta ma wiele zalet:

  • Jest to szybka metoda weryfikacji – niemalże natychmiast dostajemy potwierdzenie Twoich danych osobowych i adresowych.
  • Nie wykonujesz przelewu, a zatem nie musisz posiadać na swoim koncie bankowym żadnych środków finansowych, nawet 1 zł!
  • Metoda ta pozwala nam na zbadanie Twojej zdolności kredytowej, ponieważ poznajemy Twoją historię przelewów, co może wpływać na możliwość otrzymania przez Ciebie propozycji wyższej pożyczki i uzyskania pożyczki w wyższej kwocie niż w przypadku weryfikacji za pomocą przelewu.

Skorzystanie z usługi polega na podaniu firmie Kontomierz.pl Sp. z o.o. Twoich danych dostępowych do konta bankowego. W momencie, gdy to zrobisz, system Kontomatik automatycznie zaloguje się na Twoje konto, pobierze z niego informacje, a następnie wyloguje się, przekaże Twoje dane do SuperCredit (tylko dane osobowe, adresowe i finansowe, bez danych logowania!) i usunie trwale wszystkie Twoje dane ze swoich serwerów.

Komunikacja pomiędzy serwerami Kontomierz.pl i SuperCredit jest szyfrowana i zabezpieczona certyfikatem, dzięki czemu jest niemożliwa do przechwycenia przez osoby trzecie. Zwróć jednak uwagę, że ta usługa nie jest świadczona przez Twój bank, a przez zewnętrzną firmę, dlatego, w zależności od zapisów Twojej umowy z bankiem, skorzystanie z niej może skutkować zwolnieniem banku z odpowiedzialności w przypadku wystąpienia nieautoryzowanych transakcji płatniczych.

Pamiętaj jednak, że dane logowania do systemu bankowego będą użyte przez Kontomierz.pl wyłącznie raz, do pobrania informacji podczas składania wniosku o pożyczkę. Jeśli chcesz, po skorzystaniu z usługi możesz dodatkowo zmienić swoje hasło dostępowe do konta bankowego.

Zamów bezpłatną rozmowę


+48
Kontakt z namiKontakt z nami

Kontakt


Zespół SuperCredit.pl

ul. Prosta 36
53-508 Wrocław

tel. +48 22 351 75 55

www.supercredit.pl
info@supercredit.pl

W ramach naszych stron internetowych, w celu dostosowania oferowanych usług i produktów do indywidualnych wymagań Użytkownika uzyskujemy dostęp do informacji ("cookies") przechowywanej na urządzeniu Użytkownika. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies Użytkownik może określić za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu końcowym Użytkownika, np. przeglądarce internetowej lub konfiguracji usługi. Szanując prywatność Użytkowników naszych serwisów internetowych, posługujemy się Polityką ochrony prywatności. [X]

Super Credit Logo

22 351 75 55

Dziękujemy za złożenie wniosku!

Trwa analiza Twojego wniosku.

Większość wniosków udaje nam się rozpatrzyć w tym czasie.
Nie odświeżaj strony. Za chwilę wyświetlimy Ci dalsze informacje.