Do 5000 zł na Twoim koncie nawet w 15 minut*

Jak to działa? Wybierz poszczególne kroki.

Wypełniasz wniosek internetowy o pożyczkę

Wypełnienie wniosku zajmie Ci jedynie kilka minut. Formularz składa się z kilku etapów.

  • Najpierw podajesz dane pożyczki, o jaką chcesz wnioskować, czyli kwotę pożyczki i długość trwania umowy oraz dane kontaktowe do siebie.
  • Na podany przez Ciebie numer telefonu wysyłamy kod SMS, który wprowadzasz do formularza.
  • Następnie uzupełniasz swoje dane personalne, takie jak imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, a także dane adresowe. Na podstawie tych danych zakładamy Twoje Konto Klienta.

W tym momencie definiujesz również swoje hasło dostępu do Konta Klienta - od teraz będziesz mógł logować się do niego używając swojego adresu e-mail i hasła. Konto Klienta zakładamy dla Twojej wygody, pozwoli Ci to w przyszłości na szybsze wypełnianie wniosków o pożyczki i sprawdzanie statusu swoich wniosków i pożyczek.

  • W kolejnym kroku formularza wprowadzasz swoje informacje finansowe.
  • Teraz, po otrzymaniu od Ciebie danych niezbędnych do podjęcia decyzji kredytowej, prezentujemy Ci treść Umowy Pożyczki, Ogólnych Warunków Udzielania Pożyczek - „Regulaminu” oraz Formularza Informacyjnego.

Jeśli wszystkie informacje zawarte w dokumentach są poprawne i akceptujesz ich postanowienia, przechodzisz do kolejnego kroku.

Zamów bezpłatną rozmowę


+48
Kontakt z namiKontakt z nami

Kontakt


Zespół SuperCredit.pl

ul. Prosta 36
53-508 Wrocław

tel. +48 22 351 75 55

www.supercredit.pl
info@supercredit.pl

W ramach naszych stron internetowych, w celu dostosowania oferowanych usług i produktów do indywidualnych wymagań Użytkownika uzyskujemy dostęp do informacji ("cookies") przechowywanej na urządzeniu Użytkownika. Warunki przechowywania lub uzyskiwania dostępu do cookies Użytkownik może określić za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu końcowym Użytkownika, np. przeglądarce internetowej lub konfiguracji usługi. Szanując prywatność Użytkowników naszych serwisów internetowych, posługujemy się Polityką ochrony prywatności. [X]

Super Credit Logo

22 351 75 55

Dziękujemy za złożenie wniosku!

Trwa analiza Twojego wniosku.

Większość wniosków udaje nam się rozpatrzyć w tym czasie.
Nie odświeżaj strony. Za chwilę wyświetlimy Ci dalsze informacje.